Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm hliník

Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm. Veľké stropné LED svetlo Umbra v modernom dizajne a s technológiou šetriacou energiu Pôsobivé LED stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Umbra
Značka: Euluna
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm. Veľké stropné LED svetlo Umbra v modernom dizajne a s technológiou šetriacou energiu Pôsobivé LED stropné...

Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm. Veľké stropné LED svetlo Umbra v modernom dizajne a s technológiou šetriacou energiu Pôsobivé LED stropné svetlo Umbra zaujme neobvyklým dizajnom a použitím efektívnej a energeticky úspornej technológie LED. Šesť širokých kovových pásov je navzájom pripevnených v rovnakých intervaloch okolo zavesenia a tvoria tienidlo na lampu lampy. Moderná technológia LED sa skrýva za zodpovedajúcimi difúzormi na spodnej strane. To zaisťuje, že svetlo je vyžarované smerom dole v teplom bielom odtieni bez oslnenia. Kvôli mierne zakrivenému tvaru kovových pásikov časť svetla tiež difúzne svieti do miestnosti. LED stropné svetlo Umbra je dokonalým osvetlením pre moderné obytné priestory, či už sú to kuchyne, obývacie izby, chodby alebo spálne. Pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou dodávky, je možné stmievať aj stropné LED svetlo Umbra. Veľmi obľúbený produkt máte možnosť získať ľahko tu u nás v známej rubrike stropné svietidlá! Teraz môžete nájsť úplne nové kúsky z našej rubriky za výpredajovú cenu. U nás ponúkame viac, máme aj v ponuke viac skvelého tovaru značky Euluna. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ Euluna vám môže poskytnúť top sortiment. za výborné peniaze! Však to vidíte sami.

Vysokokvalitný tovar Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm od známeho popredného výrobcu Euluna ľahko nájdete v našej ponuke za super cenu. Teraz za akčnú cenu 299,90 EUR.