Stropné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej

Stropné LED svietidlo Zoya v matnej. LED stropné svietidlo Zoya - špičkovo navrhnutý dávkovač svetla s diaľkovým ovládaním Zoya nie je len stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Zoya
Značka: Euluna
479,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Zoya v matnej. LED stropné svietidlo Zoya - špičkovo navrhnutý dávkovač svetla s diaľkovým ovládaním Zoya nie je len stropné...

Stropné LED svietidlo Zoya v matnej. LED stropné svietidlo Zoya – špičkovo navrhnutý dávkovač svetla s diaľkovým ovládaním Zoya nie je len stropné svietidlo pre moderné obývacie izby, ktoré pôsobí veľmi dekoratívne. Poskytuje tiež veľmi účinné osvetlenie miestnosti, a to zvnútra aj zvonku okolo tienidla. LED diódy sú rozmiestnené pozdĺž kovových pásov, ktoré – špirálovito stočené – tvoria tienidlo. LED diódy svietia mäkkou teplou bielou farbou a vytvárajú útulnú atmosféru v miestnosti. Stropné svietidlo Zoya sa pohodlne stmieva pomocou dodaného diaľkového ovládania.
Tento neodolateľný tovar Stropné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej ide získať už dnes tu na webe v populárnej kateogrii stropné svietidlá! Teraz kúpite akčné produkty z našej rubriky za výpredajovú cenu. Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od dodávateľa Euluna. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Nový kus Stropné LED svietidlo Zoya v matnej od top výrobcu Euluna možno získať tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu. Momentálne k dispozícii za 479,90 EUR.