Stropný ventilátor Lehr IP44 strieborná starožitná

Stropný ventilátor Lehr IP44 strieborná. Robustný stropný ventilátor Lehr na vonkajšie použitie:Trieda ochrany IP44 Stropný ventilátor Lehr z plastu... viac informácií »
Stropný ventilátor Lehr IP44
Značka: KICHLER
1 049,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropný ventilátor Lehr IP44 strieborná. Robustný stropný ventilátor Lehr na vonkajšie použitie:Trieda ochrany IP44 Stropný ventilátor Lehr z plastu...

Stropný ventilátor Lehr IP44 strieborná. Robustný stropný ventilátor Lehr na vonkajšie použitie:Trieda ochrany IP44 Stropný ventilátor Lehr z plastu ABS odolného voči morskej vode je vybavený siedmimi lopatkami so starožitným strieborným povrchom. Ventilátor odolný proti striekajúcej vode sa môže používať napr. v letnej kuchyni alebo na verande. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie. Funkcie Stropný ventilátor Lehr LED odoláva veľkým teplotným rozdielom a neustálemu pôsobeniu UV žiarenia a je ideálnou voľbou pre veľké vnútorné a vonkajšie miestnosti. Šesť rýchlostí možno prepínať pomocou priloženého diaľkového ovládania. Vybavený funkciou reverzácie, t. j. smer chodu lopatiek možno zmeniť aj pomocou diaľkového ovládania: z letnej funkcie na zimnú. Ohriaty vzduch sa potom v miestnosti rozdeľuje homogénne a je potrebné menej vykurovania. Takto sa dá v zime ušetriť časť nákladov na energiu. Technické údaje – vyrobené z plastu ABS odolného voči morskej vode – odoláva intenzívnym teplotným výkyvom a neustálemu vystaveniu UV žiareniu – 6 rýchlostí: min. 35 ot/min, max. 75 ot/min – vrátane reverznej funkcie – 32,2 W – Motor na jednosmerný prúd – Prietok cirkulujúceho vzduchu: 8 897 m³
Tento výnimočný kus máte možnosť získať jednoducho tu na webe v známej kategórii stropné ventilátory. Teraz môžete kúpiť kvalitné výrobky z tejto rubriky za úplne najnižšiu cenu. Obľúbený výrobca KICHLER dodáva svojim zákazníkom prémiové výrobky . Ponuka platí do vypredania zásob. Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky od dodávateľa KICHLER. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Super produkt Stropný ventilátor Lehr IP44 od populárnej značky KICHLER jednoducho môžete získať v súčasnosti za super peniaze. Cena už od 1 049,90 EUR.