Svadobná oslava Ohňostroj

Svadobná oslava Ohňostroj

Ak chcete mať svadbu v hollywoodskom štýle alebo jednoducho svadbu, na ktorú si hostia budú pamätať ešte roky, zábavná pyrotechnika je tou správnou cestou. Svadobné ohňostroje sú čoraz populárnejšie a majú schopnosť pridať vzrušenie do vašej špeciálnej noci. Rozsvietením oblohy môžete návštevníkom svadby poskytnúť vzrušujúcu zábavu, ktorú si môžu vychutnať malí i veľkí.

Aj keď ohňostroje zvyšujú celkový rozpočet, už sa neobmedzujú iba na oslavy bohatých a slávnych. Existuje široká škála rôznych možností pre širokú škálu rozpočtov. Nájdenie správneho typu displeja za správnu cenu je také ľahké ako telefonovanie do spoločnosti s displejom. Spoločnosti nájdete rýchlo podľa svojho miestneho telefónneho zoznamu alebo online vyhľadávania. Často môžu mať svadobní plánovači dokonca skúsenosti so sťahovaním zábavnej pyrotechniky a môžu vám poskytnúť nejaké nápady alebo propagačné materiály.

Len čo sa rozhodnete začleniť do svojej svadby ohňostroj, je dobré mať na pamäti predbežný rozpočet. To poskytne dobrý východiskový bod pri jednaní s obchodným zástupcom spoločnosti zaoberajúcej sa ohňostrojmi. Budú tiež potrebovať informácie, ako napríklad miesto udalosti a aký typ efektov máte na mysli. Obchodný zástupca bude schopný vysvetliť rôzne možnosti dostupné pre vaše dané miesto konania a vo väčšine prípadov vám poskytne okamžitú ponuku.

Existujú vnútorné a vonkajšie možnosti a ich dostupnosť závisí od miesta konania a rozpočtu. Medzi efekty v interiéri môžu patriť gerbs (fontány), vodopády a hviezdne bane. Medzi vonkajšie efekty patria tie, ktoré už boli spomenuté, a tiež veľkoplošné displeje, aké sú viditeľné 4. júla. Zatiaľ čo veľkoplošné displeje vyžadujú poriadny rozpočet, predtým diskutované možnosti môžu poskytnúť cenovo dostupný, ale krásny efekt. Malorozmerné displeje a interiérové ​​efekty bolo možné začať už okolo 1 500 eur.

Nebojte sa nakupovať. Získajte ponuky od malých, stredných a veľkých spoločností. Menšie spoločnosti budú často schopné ponúknuť lepšie riešenie kvôli nižším režijným nákladom. Nezabudnite požiadať o portfólio alebo zoznam referencií.

ohňostroj

Tipy na sledovanie zábavnej pyrotechniky s rodinou

Tu je niekoľko tipov, ako si užiť bezpečný večer ohňostrojov s celou rodinou:

  1. Vezmite si zátky do uší alebo nechajte deti, veľmi malé a iné ľahko vystrašené deti, strážičku. Hluk zábavnej pyrotechniky môže byť pre malé deti veľmi desivý a vy sa chcete vyhnúť tomu, aby u nej vznikol ranný strach z zábavnej pyrotechniky. Špunty do uší alebo slúchadlá do uší by mali stačiť (pokiaľ ich majú zapnuté).

  2. Ak predčasne vytýčite miesto, prineste si deku, vodu, opaľovací krém, občerstvenie a aktivity. Na podujatiach s ohňostrojom sa často konajú letné dobroty. Je v poriadku dopriať si jedlo, ale uistite sa, že aj deti majú dostatok výživy.

  3. Uvedomte si, kto je vo vašom okolí. Niektoré udalosti spojené s ohňostrojom majú históriu prilákania niekoľkých hlučných ľudí. To by vás nemalo odradiť od toho, aby ste si vzali svoju rodinu, ale len sledujte, kto je vo vašom okolí, a ak máte obavy o niekoho správanie, neváhajte nájsť iné miesto, kým sa niečo nestane v blízkosti vašich najmenších. Prípadne môžete upozorniť organizátora udalosti alebo zabezpečenie udalosti, ak máte obavy z správania niekoho.

  4. Vezmite so sebou odpadky. Pred zotmením zhromaždite všetky svoje odpadky a riadne ich zlikvidujte. Je dôležité pomáhať udržiavať naše pláže a parky čisté pre ďalšie rodiny, ktoré ich navštívia nasledujúci deň.

  5. Užite si ohňostroj! Sú úžasným počinom chémie a umenia! Čas môžete využiť na to, aby ste svoje deti naučili, čo dokáže veda, a zároveň cítili kúzlo okamihu.

Ako strieľať ohňostroje Keďže v USA je 4. júla Deň nezávislosti, je vhodný čas na zopakovanie si základov fotografovania zábavnej pyrotechniky. Je to jednoduché, zábavné a skvelý spôsob, ako uchovať spomienky na tieto nádherné displeje.

Preskúmajte svoju polohu

Je to jedenkrát, keď byť blízko nie je výhodou. Pokúste sa nájsť nadmorskú výšku, ktorá vám dá výhľad na niečo okrem výbuchov oblohy. Voda je skvelá voľba. Získate sekundárny odraz od povrchu, ktorý dodáva hĺbku a odráža farby na oblohe. Mestské svetlá by boli ďalšou dobrou voľbou.

Dajte si pozor na výrazné tvary popredia, ktoré môžete použiť na ohňostroj na siluetu alebo rámovanie. Ak máte výplňový blesk, efekt môže byť dosť dramatický.

ohňostroj

Prineste si statív

Ručné bude pre fotografovanie ohňostrojov samozrejmosťou. Expozičné časy sú príliš dlhé na to, aby ste dostali slušný obrázok do ruky.

Snažte sa na svojom mieste včas ukázať, že máte ešte dosť času na to, aby ste skontrolovali svoje rámovanie a vodorovnú úroveň. V týchto chvíľach sa úroveň bubliniek na vašom statíve skutočne vyplatí.

Nezabudnite, že pokiaľ ste na danom mieste predtým neboli a nepoznáte terén, možno budete musieť posunúť svoj rámček v závislosti od nadmorskej výšky, ktorú operátori displeja používajú pre mušle. Prednastavené body označujem tukovou ceruzkou zhora a zdola a naľavo a napravo od môjho preferovaného rámu. Takto nemusím hádať v tme, môžem jednoducho prejsť na ďalšiu predvoľbu. Ak môžete, nastavte prednastavené značky pre vodorovné aj zvislé rámovanie.

Diaľkové uvoľnenie

Budete tiež chcieť použiť diaľkové uvoľnenie na nastavenie „B“ alebo žiarovky. Pokus o podržanie uvoľňovacieho tlačidla spôsobí otrasy fotoaparátu, a to aj na statíve.

Clona

Mnoho ľudí si myslí, že na fotografovanie zábavnej pyrotechniky potrebujete rýchly objektív, ale podľa mojich skúseností funguje ako východiskový bod zvyčajne f8 až f16. Ohňostroje sú obzvlášť jasné, takže na dosiahnutie najlepších výsledkov nepotrebujete rýchly objektív a nižšie clonové číslo.

Začnite na f8, v prípade potreby upravte.

ISO

Rovnaký príbeh s ISO. Použitie vyššej ISO iba vyvolá nadmerné vystavenie výbuchov mušlí. Začnite s ISO 100 a podľa potreby upravte po prvom páre.

Pamätajte, že sa nesnažíte o dokonalú expozíciu, ale o dokonalý ohňostroj. Niekedy zle exponovaní urobia najlepšie zábery.

Technika

Podľa toho, koľko okolitého svetla na nočnej oblohe zostane, zvyčajne iba otvoríte uzávierku pred spustením a zavriete ju po dobehnutí prasknutia. Tu sa môžete začať baviť.

Nebojte sa meniť počet dávok v jednej snímke, iba z jednej alebo dvoch, a nechajte uzávierku otvorenú tri alebo štyri. Niekedy jednu nadmerne vystavíte, nie je o čom. Podľa potreby upravte.

inzeraty