Terasová LED lampa Task, mobilná, stmievateľná

Terasová LED lampa Task,. Mobilná stolová LED lampa Úloha na vonkajšie použitie s 3 úrovňami jasu Túto stolnú lampu na terasu alebo balkón, ktorá... viac informácií »
Terasová LED lampa Task
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Terasová LED lampa Task,. Mobilná stolová LED lampa Úloha na vonkajšie použitie s 3 úrovňami jasu Túto stolnú lampu na terasu alebo balkón, ktorá...

Terasová LED lampa Task,. Mobilná stolová LED lampa Úloha na vonkajšie použitie s 3 úrovňami jasu Túto stolnú lampu na terasu alebo balkón, ktorá vyzerá ako hríb, možno ideálne použiť aj vo vonkajšom priestore reštaurácie. Vyžaruje teplé biele svetlo nepriamo a vytvára tak atmosféru na akomkoľvek mieste. Osvetlenie možno prepínať na tri úrovne: 100 %, 40 % alebo 10 %. Úloha je chránená proti silným poveternostným vplyvom stupňom ochrany IP54 a nabíja sa prostredníctvom integrovaného pripojenia USB a dodaného kábla USB. Úloha je vybavená koženým popruhom na pohodlné prenášanie. – Doba svietenia: 100 % jasu 6 hodín, 40 % intenzity svetla 15 hodín a pri 10 % intenzite svetla 80 hodín – Čas nabíjania do úplného nabitia: približne 4-5 hodín
Kvalitný výrobok dá sa zaobstarať okrem iného na stránkach v sekcii vonkajšie osvetlenie terasy. Teraz môžete získať ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za super ceny. Významný výrobca FARO BARCELONA vám môže poskytnúť top produkty.. Urobte radosť sami sebe.

Tento akčný a v zľave tovar Terasová LED lampa Task, mobilná, originál od značky FARO BARCELONA pohodlne získate v našej aktuálnej ponuke extra so zľavou! Stojí teraz u nás 159,90 EUR.