Tom Dixon Beat Range Round závesné 4-pl. čierna

Tom Dixon Beat Range. Esteticky navrhnuté závesné svietidlo LED Beat Range Round - štvorplameňové Beat Range Round je závesné svietidlo s okrúhlou... viac informácií »
Tom Dixon Beat Range
Značka: Tom Dixon
3 099,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Beat Range. Esteticky navrhnuté závesné svietidlo LED Beat Range Round - štvorplameňové Beat Range Round je závesné svietidlo s okrúhlou...

Tom Dixon Beat Range. Esteticky navrhnuté závesné svietidlo LED Beat Range Round – štvorplameňové Beat Range Round je závesné svietidlo s okrúhlou strieškou, ktoré oslavuje krásu vecí. Dizajn je ovplyvnený vzhľadom indiánskych vodných plavidiel. Minimalizmus v kombinácii so štyrmi rôznymi tvarmi a veľkosťami tienidiel robí z tohto svetelného zdroja, ktorý je vhodný na všeobecné osvetlenie v obývacích izbách, skutočný pútač pozornosti. Tienidlá sa ručne vyrábajú z mosadze, ktorá sa ťahá, zvára, kuje a potom brúsi na sústruhu. Stopy po kladive na kovovom povrchu zostávajú viditeľné. Beat Range Round je osvetlený modernými modulmi LED, ktoré sú výkonné a energeticky veľmi úsporné. Vďaka teplej bielej farbe svetla vyžarované svetlo zabezpečuje útulné osvetlenie miestnosti a vytvára atmosféru, v ktorej sa každý cíti príjemne.

Dizajnový tovar Tom Dixon Beat Range od značky Tom Dixon jednoducho môžete získať práve dnes so zľavou! Produkt nakúpite teraz u nás za 3 099,90 EUR.