Tom Dixon Globe Burst luster, chróm

Tom Dixon Globe Burst. 12-plameňový luster Globe Burst s fascinujúcimi odleskami Pohľad na 12-plameňový luster Burst je po zapnutí alebo vypnutí... viac informácií »
Tom Dixon Globe Burst
Značka: Tom Dixon
12 939,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Globe Burst. 12-plameňový luster Globe Burst s fascinujúcimi odleskami Pohľad na 12-plameňový luster Burst je po zapnutí alebo vypnutí...

Tom Dixon Globe Burst. 12-plameňový luster Globe Burst s fascinujúcimi odleskami Pohľad na 12-plameňový luster Burst je po zapnutí alebo vypnutí jednoducho fascinujúci. Dvanásť guľových tienidiel z nerozbitného polykarbonátu vytvára nezvyčajný vzhľad tejto veľkej závesnej lampy. Všetky guľovité tienidlá majú metalizovanú povrchovú úpravu, ktorá sa vplyvom slnečného svetla leskne aj bez osvetlenia. Globe Burst je obzvlášť očarujúci, keď sa zapne integrované osvetlenie LED a vytvoria sa nádherné odlesky. Svetlo vyžaruje do všetkých smerov a jeho jas možno regulovať pomocou externého stmievača. Globe Burst je optimálnou voľbou na reprezentatívne osvetlenie veľkých, moderne navrhnutých obytných priestorov.Veľmi žiadaný produkt Tom Dixon Globe Burst luster, možno nakúpiť už dnes tu u nás v známej sekcii lustre! Zaobstarajte si akčné kusy v spomínanej rubrike ľahko online. Slávny výrobca Tom Dixon ponúka prémiové výrobky.. Nakupujte, kým je tovar sladom. Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Mrknite tiež na viac skvelého tovaru značky Tom Dixon. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny a obľúbený produkt Tom Dixon Globe Burst od top výrobcu Tom Dixon máte možnosť nakúpiť v našej ponuke v zľave. Práve teraz za skvelú cenu 12 939,90 EUR.