Tom Dixon Melt Mini závesné LED svietidlo dymová

Tom Dixon Melt Mini. Jednolamelové závesné svietidlo LED Melt Mini - vizuálne zvýraznenie s výrazným svetelným efektom Melt Mini patrí do... viac informácií »
Tom Dixon Melt Mini závesné LED svietidlo
Značka: Tom Dixon
719,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Mini. Jednolamelové závesné svietidlo LED Melt Mini - vizuálne zvýraznenie s výrazným svetelným efektom Melt Mini patrí do...

Tom Dixon Melt Mini. Jednolamelové závesné svietidlo LED Melt Mini – vizuálne zvýraznenie s výrazným svetelným efektom Melt Mini patrí do dekoratívnej série svietidiel Melt od spoločnosti Tom Dixon, ktorá zahŕňa rôzne závesné svietidlá, ako aj nástenné a stojacie lampy, a upúta pozornosť svojím extravagantným dizajnom, ktorý vyvoláva dojem, že je vyrobený z roztaveného skla. Tento efekt dal sérii lámp aj názov Melt („roztavený“). Pri výrobe Melt sa používa špeciálny proces: vákuové nanášanie tenkých vrstiev s polometalizovaným povrchom. Tento polozrkadlový efekt je známy aj z módnych slnečných okuliarov. S Melt Mini sa odtieň javí ako priesvitný, keď je zapnuté svetlo; keď nie je osvetlený, vytvára sa hyperreflexný efekt. – Externe stmievateľné Tento výnimočný tovar máte možnosť dostať práve teraz na našom webe v sekcii závesné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty v spomínanej kategórii za rozumné peniaze! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Tom Dixon dodáva pre svojich zákazníkov skvelé výrobky za dobrú cenu! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac skvelých produktov od značky Tom Dixon. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Tom Dixon Melt Mini závesné s osvedčenou značkou Tom Dixon je možné získať tu a teraz práve za mimoriadne nízku cenu! Produkt momentálne predávame za 719,90 EUR.