Tom Dixon Melt Mini závesné LED svietidlo medená

Tom Dixon Melt Mini závesné LED. Jednolamelové závesné svietidlo LED Melt Mini - vizuálne zvýraznenie s výrazným svetelným efektom Melt Mini patrí... viac informácií »
Tom Dixon Melt Mini závesné
Značka: Tom Dixon
719,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Mini závesné LED. Jednolamelové závesné svietidlo LED Melt Mini - vizuálne zvýraznenie s výrazným svetelným efektom Melt Mini patrí...

Tom Dixon Melt Mini závesné LED. Jednolamelové závesné svietidlo LED Melt Mini – vizuálne zvýraznenie s výrazným svetelným efektom Melt Mini patrí do dekoratívnej série svietidiel Melt od spoločnosti Tom Dixon, ktorá zahŕňa rôzne závesné svietidlá, ako aj nástenné a stojacie lampy, a upúta pozornosť svojím extravagantným dizajnom, ktorý vyvoláva dojem, že je vyrobený z roztaveného skla. Tento efekt dal sérii lámp aj názov Melt („roztavený“). Pri výrobe Melt sa používa špeciálny proces: vákuové nanášanie tenkých vrstiev s polometalizovaným povrchom. Tento polozrkadlový efekt je známy aj z módnych slnečných okuliarov. S Melt Mini sa odtieň javí ako priesvitný, keď je zapnuté svetlo; keď nie je osvetlený, vytvára sa hyperreflexný efekt. – Externe stmievateľnéNeodolateľný kus Tom Dixon Melt Mini závesné LED môžete kúpiť jednoducho tu na našom webe v populárnej kateogrii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť parádne produkty z tejto kateógrie za outletovú cenu! Tento výnimočný výrobca Tom Dixon obohatí vás veľmi kvalitný tovar. za dobré peniaze!

Lacný tovar Tom Dixon Melt Mini závesné LED od poprednej spoločnosti Tom Dixon jednoducho nájdete u nás teraz lacno! Na našej stránke za 719,90 EUR.