Tom Dixon Melt Surface Mini nástenné LED chróm

Tom Dixon Melt Surface Mini. Očarujúce nástenné svietidlo LED Melt Surface Mini s efektívnym svetelným efektom Z hľadiska dizajnu sa toto dekoratívne... viac informácií »
Tom Dixon Melt Surface Mini
Značka: Tom Dixon
669,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Surface Mini. Očarujúce nástenné svietidlo LED Melt Surface Mini s efektívnym svetelným efektom Z hľadiska dizajnu sa toto dekoratívne...

Tom Dixon Melt Surface Mini. Očarujúce nástenné svietidlo LED Melt Surface Mini s efektívnym svetelným efektom Z hľadiska dizajnu sa toto dekoratívne nástenné svietidlo LED prezentuje ako veľmi zvláštny vrchol moderného domáceho interiéru, pretože Melt Surface Mini vyzerá po zapnutí alebo vypnutí úplne inak. Prvá vec, ktorú si všimnete pri pohľade na Melt Surface Mini, je, že vyzerá, akoby bol vyrobený z roztaveného skla. Tienidlo však bolo špeciálnym spôsobom vyfúknuté z plastu a podrobené vákuovej metalizácii. Bez osvetlenia sa prejaví rafinovaný zrkadlový efekt; akonáhle sa zapne osvetlenie LED, vyzerá to, akoby bolo tienidlo priesvitné. – stmievateľné (externé)
Nový výrobok je dostupný v pohode tu u nás v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Pripravili sme ostatné produkty z tejto populárnej rubriky v akcii!

Výnimočný výrobok Tom Dixon Melt Surface Mini nástenné od dodávateľa so skvelou povesťou Tom Dixon jednoducho zoženiete aktuálne v našej ponuke extra výhodne. Teraz zaobstaráte len za 669,90 EUR.