Tom Dixon Melt Surface Mini nástenné LED medená

Tom Dixon Melt Surface. Očarujúce nástenné svietidlo LED Melt Surface Mini s efektívnym svetelným efektom Z hľadiska dizajnu sa toto dekoratívne... viac informácií »
Tom Dixon Melt Surface
Značka: Tom Dixon
669,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Surface. Očarujúce nástenné svietidlo LED Melt Surface Mini s efektívnym svetelným efektom Z hľadiska dizajnu sa toto dekoratívne...

Tom Dixon Melt Surface. Očarujúce nástenné svietidlo LED Melt Surface Mini s efektívnym svetelným efektom Z hľadiska dizajnu sa toto dekoratívne nástenné svietidlo LED prezentuje ako veľmi zvláštny vrchol moderného domáceho interiéru, pretože Melt Surface Mini vyzerá po zapnutí alebo vypnutí úplne inak. Prvá vec, ktorú si všimnete pri pohľade na Melt Surface Mini, je, že vyzerá, akoby bol vyrobený z roztaveného skla. Tienidlo však bolo špeciálnym spôsobom vyfúknuté z plastu a podrobené vákuovej metalizácii. Bez osvetlenia sa prejaví rafinovaný zrkadlový efekt; akonáhle sa zapne osvetlenie LED, vyzerá to, akoby bolo tienidlo priesvitné. – stmievateľné (externé)
Zľavový kus Tom Dixon Melt Surface Mini nástenné LED medená nájdete priamo na našom webe v kategórii nástenné svietidlá! Nájdite si akčné kusy vo spomínanej sekcii za výhodnú cenu! Obľúbená značka zákazníkov Tom Dixon vám môže ponúknuť vysoko kvalitný tovar.. A to ešte nie je všetko.

Podarený produkt Tom Dixon Melt Surface Mini od kvalitného výrobcu Tom Dixon môžete si kúpiť v našej aktuálnej ponuke v bezva akcii. Teraz za akčnú cenu 669,90 EUR.