Tom Dixon Melt Surface nástenné LED dymová

Tom Dixon Melt Surface nástenné. Nástenné svietidlo LED Melt Surface s efektívnou estetikou Tento zdroj svetla na stenu v obývacích izbách, spálňach... viac informácií »
Tom Dixon Melt Surface nástenné
Značka: Tom Dixon
879,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Surface nástenné. Nástenné svietidlo LED Melt Surface s efektívnou estetikou Tento zdroj svetla na stenu v obývacích izbách, spálňach...

Tom Dixon Melt Surface nástenné. Nástenné svietidlo LED Melt Surface s efektívnou estetikou Tento zdroj svetla na stenu v obývacích izbách, spálňach a chodbách je niečím výnimočný. Na kovovej nástennej konzole sa do miestnosti zakrivuje tienidlo, ktoré vyzerá, akoby bolo vyfúknuté z roztaveného skla. Namiesto toho je tienidlo nástenného svietidla Melt Surface LED vyrobené z polykarbonátu, plastu, ktorý sa vstrekovaním vyfukuje do špeciálnych tvarov a vákuovo metalizuje, aby sa dosiahol jeho atraktívny vzhľad. V kombinácii so svetlom inštalovaného LED modulu vzniká priesvitný dojem; keď je svetlo vypnuté, povrch sa javí ako zrkadlový. – Vysokokvalitný dizajnový výrobok od spoločnosti Tom Dixon Akčný produkt je k dostaniu práve teraz na stránkach v známej sekcii závesné svietidlá! Pripravili sme pre vás ešte ostatné výrobky z tejto obľúbenej sekcie vo výhodnej akcii. Vedúca značka Tom Dixon dlhodobo ponúka špičkový sortiment za báječnú cenu. A to ešte nie je všetko! Máme toho viac, máme v ponuke viac skvelých výrobkov od značky Tom Dixon. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný tovar Tom Dixon Melt Surface od nášho popredného výrobcu Tom Dixon máte možnosť kúpiť si u nás v akcii! Teraz si môžete kúpiť za 879,90 EUR.