Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl. chróm

Tom Dixon Melt Trio Round. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami v smaltovanom vzhľade Už názov závesného svietidla LED Melt Trio... viac informácií »
Tom Dixon Melt Trio Round závesné
Značka: Tom Dixon
2 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt Trio Round. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami v smaltovanom vzhľade Už názov závesného svietidla LED Melt Trio...

Tom Dixon Melt Trio Round. Trojlampa LED závesná lampa Melt Trio Round s tienidlami v smaltovanom vzhľade Už názov závesného svietidla LED Melt Trio Round naznačuje jeho osobitý charakter: Melt znamená v nemčine „roztaviť“ a dva menšie odtiene, ako aj väčší odtieň tiež vyzerajú ako roztavené sklo. Tienidlá sú však vyrobené z plastu (polykarbonátu). Efekt topenia sa vytvára vďaka vysoko technickému výrobnému procesu. Vizuálny efekt je úplne odlišný v závislosti od toho, či je osvetlenie zapnuté alebo vypnuté. Keď sú svetlá zapnuté, vyzerajú ako roztavené sklo; keď sú zhasnuté, vyzerajú ako zrkadlové sklo. Melt Trio Round tak pôsobí nielen ako zdroj svetla, ale aj ako dekoratívny predmet, ktorý možno integrovať do mnohých obytných priestorov.Veľa žiadaný výrobok Tom Dixon Melt Trio Round závesné 3-pl. chróm môžete nájsť ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike závesné svietidlá. Vyberte si akčné produkty z tejto známej rubriky za parádnu cenu. To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás taky ďalšie kúsky značky Tom Dixon. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Podarený tovar Tom Dixon Melt Trio pochádzajúce od značky Tom Dixon ľahko zoženiete práve teraz u nás za výpredajovú cenu! Akčná cena už od 2 999,90 EUR.