Tom Dixon Melt závesné LED svietidlo Ø 50cm dymová

Tom Dixon Melt závesné LED. Závesná lampa LED Melt: pri zapnutí alebo vypnutí je absolútnym lákadlom pre oči Toto závesné svietidlo priťahuje... viac informácií »
Tom Dixon Melt závesné LED svietidlo Ø
Značka: Tom Dixon
1 129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Melt závesné LED. Závesná lampa LED Melt: pri zapnutí alebo vypnutí je absolútnym lákadlom pre oči Toto závesné svietidlo priťahuje...

Tom Dixon Melt závesné LED. Závesná lampa LED Melt: pri zapnutí alebo vypnutí je absolútnym lákadlom pre oči Toto závesné svietidlo priťahuje pohľady takmer magicky vďaka nezvyčajnej optike tienidla. Vďaka špeciálnemu procesu vyzerá tienidlo z plastu, akoby bolo vyrobené z roztaveného skla. Po zapnutí osvetlenia LED sa objaví priesvitný efekt. Keď je svetlo vypnuté, povrch tienidla vyzerá veľmi lesklo. Špeciálna výrobná technika vyfukovania a vákuovej metalizácie sa vyvíjala niekoľko rokov v spolupráci s nemeckými inžiniermi a výrobnými odborníkmi. Melt je vhodný na rôzne svetelné účely v modernom obytnom priestore a funguje nielen ako zdroj svetla, ale aj ako dekoratívny objekt. – Externe stmievateľné Super tovar Tom Dixon Melt závesné LED svietidlo Ø 50cm môžete nájsť ľahko na našom webe v obľúbenej rubrike závesné svietidlá! Preskúmajte akčné produkty vo spomínanej sekcii za extra cenu! Táto výnimočná značka Tom Dixon poskytuje pre svojich zákazníkov top tovar za mimoriadne nízku cenu! Nové kúsky každý deň! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás viac skvelých výrobkov od výrobcu Tom Dixon. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Tom Dixon Melt závesné originál od výrobcu Tom Dixon je možné ľahko získať tu a teraz navždy výhodne! Teraz získate od 1 129,90 EUR.