Tom Dixon Mirror Ball 25 cm Linear 5-pl. chróm

Tom Dixon Mirror Ball 25 cm Linear. Závesné svietidlo LED s piatimi žiarovkami Mirror Ball 25 cm Lineárne s guľovými ramenami v kovovom vzhľade... viac informácií »
Tom Dixon Mirror Ball 25 cm Linear
Značka: Tom Dixon
3 149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Mirror Ball 25 cm Linear. Závesné svietidlo LED s piatimi žiarovkami Mirror Ball 25 cm Lineárne s guľovými ramenami v kovovom vzhľade...

Tom Dixon Mirror Ball 25 cm Linear. Závesné svietidlo LED s piatimi žiarovkami Mirror Ball 25 cm Lineárne s guľovými ramenami v kovovom vzhľade Lineárne závesné svietidlo LED Mirror Ball 25 cm účinne osvetlí dlhý stôl alebo kuchynskú linku. Výsledkom je skutočný glamour vzhľad, pretože polykarbonátové tienidlá, každé s priemerom 25 cm, sú približne z troch štvrtín pokryté vysoko lesklým metalickým povrchom, ktorý pôsobivo odráža dopadajúce svetlo. Svietidlo tak svieti aj pri vypnutom svetle. Spodná tretina je priehľadná, takže svetlo integrovaných LED diód vyžaruje priamo nadol a do všetkých strán. Plná krása tohto jednoduchého, ale extravagantného svietidla sa však prejaví až po zapnutí osvetlenia. Výsledkom je očarujúci svetelný efekt s teplým a útulným svetlom. – stmievateľné (externé)

Veľa predávaný tovar Tom Dixon Mirror Ball 25 cm Linear od známeho výrobcu Tom Dixon možno zohnať tady teraz v akcii! Lacno za cenu 3 149,90 EUR.