Tom Dixon Mirror Ball 40 cm Round 3-pl. chróm

Tom Dixon Mirror Ball. Brilantne spracovaná závesná LED lampa Mirror Ball 40 cm Round - tri plamene Trojlampový LED prívesok Mirror Ball 40 cm Round je... viac informácií »
Tom Dixon Mirror Ball 40
Značka: Tom Dixon
2 899,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Mirror Ball. Brilantne spracovaná závesná LED lampa Mirror Ball 40 cm Round - tri plamene Trojlampový LED prívesok Mirror Ball 40 cm Round je...

Tom Dixon Mirror Ball. Brilantne spracovaná závesná LED lampa Mirror Ball 40 cm Round – tri plamene Trojlampový LED prívesok Mirror Ball 40 cm Round je čistou pastvou pre oči: Skladá sa z troch samostatných svietidiel s priehľadnými káblami a guľovitými polykarbonátovými tienidlami, ktoré sú úplne priehľadné len v spodnej časti, a tak priamo vyžarujú svetlo zabudovaných LED diód. Približne tri štvrtiny tienidla sú pokryté reflexným metalickým lakom, takže svetlo dopadajúce na povrch zvonku, napríklad slnečné lúče prenikajúce cez okno, vytvára fantastické odlesky, vďaka čomu je trojlampový závesný lampáš dekoratívnym lákadlom aj po vypnutí. Priehľadné káble vytvárajú dojem, že sa guľovité tienidlá vznášajú v miestnosti. – stmievateľné Obľúbený a akčný kus obstaráte už dnes na webe v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz kúpite ďalšie produkty z našej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Nebojte, v ponuke toho máme viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac kúskov značky Tom Dixon. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka Tom Dixon vás a vašich blízkych obohatí o top výrobky..

Výnimočný kus Tom Dixon Mirror Ball 40 cm od výrobcu s dobrým menom Tom Dixon je možné kúpiť momentálne za rozumné peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 2 899,90 EUR.