Tom Dixon Mirror Ball závesné LED Ø 50 cm zlatá

Tom Dixon Mirror Ball závesné LED Ø 50 cm. Závesné svietidlo LED Mirror Ball s reflexným povrchom Toto závesné svietidlo nesie svoju zvláštnosť už... viac informácií »
Tom Dixon Mirror Ball závesné LED Ø
Značka: Tom Dixon
929,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tom Dixon Mirror Ball závesné LED Ø 50 cm. Závesné svietidlo LED Mirror Ball s reflexným povrchom Toto závesné svietidlo nesie svoju zvláštnosť už...

Tom Dixon Mirror Ball závesné LED Ø 50 cm. Závesné svietidlo LED Mirror Ball s reflexným povrchom Toto závesné svietidlo nesie svoju zvláštnosť už vo svojom názve. Mirror Ball znamená zrkadlová guľa a to hovorí takmer za všetko. Vďaka dômyselnému procesu, na ktorom spolupracovali priekopníci nemeckého inžinierstva a výroby s výrobnou spoločnosťou Tom Dixon, vznikla táto extravagantná závesná lampa. Na dosiahnutie dokonalého tvaru sa roztavený plastový polymér vstrekuje do presne vyrobených oceľových nástrojov pomocou technológie vstrekovania, nafúkne sa stlačeným vzduchom a potom sa ochladí. Zrkadlový efekt sa vytvára záverečným procesom vákuovej metalizácie. Ako zdroj svetla je integrovaný moderný, energeticky úsporný modul LED, ktorý svieti atmosférickou teplou bielou farbou svetla. – Externe stmievateľné
Tento lacný tovar dá sa zaobstarať tiež tu na webe zaradený v rubrike závesné svietidlá. Teraz získate podobné výrobky z tejto kateógrie za internetové ceny. Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho viac! Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od výrobcu Tom Dixon. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný výrobok Tom Dixon Mirror Ball závesné od top značky Tom Dixon ľahko zaobstaráte tu teraz práve za priaznivú cenu. Na našej stránke za 929,90 EUR.