UMAGE Forget Me Not large závesné 1-pl, dub

UMAGE Forget Me Not large závesné. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large
Značka: UMAGE
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not large závesné. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a...

UMAGE Forget Me Not large závesné. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo možno prevádzkovať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Kvalitný a obľúbený produkt UMAGE Forget Me Not large závesné 1-pl, dub máte možnosť nájsť ľahko tu na našich stránkach umiestnený v sekcii závesné svietidlá. Mrknite na úplne nové produkty z našej sekcie za super ceny.

Tento veľmi žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not large od výrobcu s dlhou históriou UMAGE je možné zakúpiť v súčasnosti za outletovú cenu. Produkt momentálne predávame za 179,90 EUR.