UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl. dub čierna

UMAGE Forget Me Not large. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo,... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large závesné
Značka: UMAGE
499,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not large. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo,...

UMAGE Forget Me Not large. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Exkluzívny produkt UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl. dub čierna ide nakúpiť ľahko na webe v kategórii závesné svietidlá. Teraz získate iné kúsky vo spomínanej sekcii za parádnu cenu. Vehlasná značka UMAGE vás obohatí o prvotriedne výrobky za super cenu. Veď to vidíte sami! Máme toho viac, u nás nájdete viac skvelých produktov značky UMAGE. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl. originál od značky UMAGE máte možnosť dostať momentálne za super cenu! Akčné ceny od 499,90 EUR.