UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl, dub tmavá

UMAGE Forget Me Not large závesné. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large
Značka: UMAGE
499,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not large závesné. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné...

UMAGE Forget Me Not large závesné. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).Kvalitný a veľmi žiadaný produkt máte možnosť nakúpiť jednoducho na našich stránkach umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz kúpite akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za extra cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa UMAGE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca UMAGE má na sklade prémiové výrobky.! Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Tento dizajnový výrobok UMAGE Forget Me Not large závesné od top značky UMAGE zoženiete práve za primerané peniaze! Lacno za cenu 499,90 EUR.