UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl, dub

UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl,. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl
Značka: UMAGE
699,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl,. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné...

UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl,. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Tento unikátny tovar UMAGE Forget Me Not large závesné 3-pl, dub máte možnosť získať v pohode tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky za rozumné peniaze.

Neodolateľný kus UMAGE Forget Me Not large od dodávateľa tovaru UMAGE ľahko môžete zaobstarať v našej online ponuke za úžasnú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 699,90 EUR.