UMAGE Forget Me Not medium závesné 1-pl, dub

UMAGE Forget Me Not medium závesné. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 1-pl
Značka: UMAGE
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not medium závesné. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou...

UMAGE Forget Me Not medium závesné. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo možno prevádzkovať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4). Tento výnimočný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné dá sa zaobstarať už dnes na stránkach v kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete kúpiť zľavnené kúsky z tejto obľúbenej sekcie jednoducho online! To nie je všetko, u nás ponúkame viac! Máme aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky UMAGE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný výrobca UMAGE vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúce produkty.!

Unikátny a žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not medium od skvelej a známej značky UMAGE môžete dostať momentálne na našich stránkach za najnižšiu cenu. K dispozícii teraz v predaji za 129,90 EUR.