UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub tmavá

UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné
Značka: UMAGE
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej...

UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo je možné prevádzkovať len so zdrojmi jednosmerného svetla (zásuvka G4).
Tento výnimočný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 1pl dub tmavá dá sa zaobstarať jednoducho tu na webe v známej rubrike závesné svietidlá. Pripravili sme unikátne výrobky z našej rubriky na pár kliknutí! Slávny dodávateľ UMAGE ponúka svojim zákazníkom skvelé produkty. za skutočne nízku cenu. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Exkluzívny tovar UMAGE Forget Me Not medium závesné od známej kvalitnej značky UMAGE možno nájsť v našej online ponuke za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz len za 129,90 EUR.