UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. dub tmavá

UMAGE Forget Me Not. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. dub
Značka: UMAGE
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého...

UMAGE Forget Me Not. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4). Lacný produkt UMAGE Forget Me Not medium je na získanie bez problémov tu a teraz na našom webe v kategórii závesné svietidlá. Nájdite si parádne produkty v spomínanej rubrike za super cenu! Slávny dodávateľ UMAGE dlhodobo ponúka špičkový sortiment za skvelé ceny. Presvedčte sa.

Tento lacný produkt UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl. originál od výrobcu UMAGE máte možnosť kúpiť si práve dnes za neuveriteľne výhodnú cenu! Lacno za 349,90 EUR.