UMAGE Forget Me Not medium závesné 3-pl, dub

UMAGE Forget Me Not medium. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo,... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium
Značka: UMAGE
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not medium. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo,...

UMAGE Forget Me Not medium. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).Tento akčný a v zľave kus UMAGE Forget Me Not medium závesné máte možnosť dostať bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Teraz nájdete ešte ostatné produkty z tejto rubriky za internetové ceny. Významný výrobca UMAGE svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitné produkty.. Veď to vidíte sami. To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Preskúmajte u nás viac skvelých kúskov od výrobcu UMAGE. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený kus UMAGE Forget Me Not medium od spoločnosti so zárukou kvality UMAGE jednoducho zaobstaráte práve teraz na našej webovej stránke za extra cenu! V súčasnosti za cenu 349,90 EUR.