UMAGE Forget Me Not medium závesné 3pl. dub čierna

UMAGE Forget Me Not medium závesné 3pl. dub. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 3pl.
Značka: UMAGE
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not medium závesné 3pl. dub. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto...

UMAGE Forget Me Not medium závesné 3pl. dub. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).

Najpredávanejší produkt UMAGE Forget Me Not medium od kvalitnej značky UMAGE môžete získať práve teraz u nás za outletovú cenu! Cena už od 349,90 EUR.