UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub čierna

UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini
Značka: UMAGE
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej...

UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo je možné prevádzkovať len so zdrojmi jednosmerného svetla (zásuvka G4).

Veľa žiadaný produkt UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl. dub od top výrobcu UMAGE máte možnosť dostať aktuálne v našej ponuke so zľavou! Stojí práve teraz u nás 89,90 EUR.