UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, dub tmavá

UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini
Značka: UMAGE
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej...

UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, dub. Závesné svietidlo v tvare kvetu Forget Me Not od UMAGE Dánska značka UMAGE sa rada inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Objavujú sa tak nielen typické škandinávske vzory, ale aj tie, ktoré sa jasne vracajú k formám v prírode. To je prípad závesného svietidla Forget Me Not, ktorého názov už odkazuje na obľúbenú kvetinu forget me not. Tienidlo lampy pozostáva z dubovej dyhy. Tvorí okvetné lístky nezábudky. Uprostred „kvetu“ je guľový difúzor z plastu, ktorý rozvádza svetlo bez oslnenia v miestnosti. Závesné svietidlo možno zavesiť jednotlivo alebo v skupinách po niekoľkých vedľa seba, aby bolo možné osvetliť napríklad veľký jedálenský stôl alebo pult. Poznámka: Toto svietidlo možno prevádzkovať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).

Tento výnimočný produkt UMAGE Forget Me Not mini závesné 1-pl, od kvalitného výrobcu UMAGE pohodlne zaobstaráte aktuálne naozaj výhodne! Výhodne za super cenu 89,90 EUR.