UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl., dub čierna

UMAGE Forget Me Not. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini
Značka: UMAGE
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého...

UMAGE Forget Me Not. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4). Úplne unikátny kus UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl., dub čierna dá sa zaobstarať v pohode tu u nás v populárnej sekcii závesné svietidlá. Máme pre vás ešte podobné produkty z tejto populárnej sekcie ľahko online! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca UMAGE má v stálej ponuke prémiový sortiment za parádne ceny. Pozrite so sami!

Tento dizajnový produkt UMAGE Forget Me Not mini od známej spoločnosti UMAGE môžete nájsť teraz v ponuke za skvelú cenu. Práve teraz za cenu 249,90 EUR.