UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl, dub tmavá

UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl,. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné... viac informácií »
UMAGE Forget Me Not mini závesné
Značka: UMAGE
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl,. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné...

UMAGE Forget Me Not mini závesné 3-pl,. Závesné svietidlo s tromi lampami Forget Me Not z dubovej dyhy Forget Me Not je vhodný názov pre toto závesné svietidlo, ktorého tienidlá pripomínajú drobné kvety nezábudiek. Tienidlá sú vyrobené z dubovej dyhy a predstavujú „okvetné lístky“. Vo vnútri týchto „kvetov“ je malý guľový difúzor, v ktorom sa nachádza zdroj svetla. Difúzor tieni zdroj svetla, aby bolo svetlo rovnomerne rozložené a neoslňovalo. Tri tienidlá sú pripevnené ku kruhovému baldachýnu a počas montáže sa dajú nastaviť do rôznych výšok. Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú dizajny blízke prírode, ako napríklad závesné svietidlo Forget Me not, ktoré zasa pripomínajú jednoduchosť typického škandinávskeho štýlu. Poznámka: Toto svietidlo možno používať len so žiarovkami na jednosmerný prúd (pätica G4).
Tento akčný výrobok môžete kúpiť ešte na stránkach v sekcii závesné svietidlá. Nájdite si parádne produkty z našej sekcie za výpredajovú cenu. To nie je všetko, máme toho viac. Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa UMAGE. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov UMAGE vám ponúka prémiový sortiment. za parádnu cenu.

Tento zľavnený tovar UMAGE Forget Me Not od značky s dlhou históriou UMAGE k dostaniu v aktuálnej ponuke naozaj lacno. Produkt kúpite teraz u nás za 249,90 EUR.