UMAGE Hazel Medium závesná lampa, biela, Ø 40 cm

UMAGE Hazel Medium závesná. Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na... viac informácií »
UMAGE Hazel Medium závesná lampa
Značka: UMAGE
349,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Hazel Medium závesná. Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na...

UMAGE Hazel Medium závesná. Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na spodnom okraji korunované mosadznou povrchovou úpravou, ktorá dodáva dizajnu osobitý výraz. Teplé biele LED diódy sú zakryté difúzorom, takže svetlo vyžaruje smerom nadol bez oslnenia. Hazel je stmievateľný v kombinácii s externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú tvarové návrhy, ako napríklad závesné svietidlo Hazel, ktoré má pripomínať jednoduchosť a robustnosť lieskového orecha.

Často vyhľadávaný kus UMAGE Hazel Medium závesná lampa, biela, od značky s dlhou históriou UMAGE máte možnosť nájsť aktuálne na webe za výpredajovú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 349,90 EUR.