UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela, Ø 22 cm

UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela,. Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele,... viac informácií »
UMAGE Hazel Mini závesná
Značka: UMAGE
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela,. Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele,...

UMAGE Hazel Mini závesná lampa, biela,. Biely LED prívesok Hazel s mosadznou povrchovou úpravou Model Hazel od UMAGE má okrúhle tienidlo z bielej ocele, ktoré je na spodnom okraji korunované mosadznou povrchovou úpravou, ktorá dodáva dizajnu osobitý výraz. Teplé biele LED diódy sú zakryté difúzorom, takže svetlo vyžaruje smerom nadol bez oslnenia. Hazel je stmievateľný v kombinácii s externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Dánsky výrobca dizajnu UMAGE sa rád inšpiruje prírodou, jej krásou a jednoduchosťou. Výsledkom sú tvarové návrhy, ako napríklad závesné svietidlo Hazel, ktoré má pripomínať jednoduchosť a robustnosť lieskového orecha.

Tento zľavnený produkt UMAGE Hazel Mini závesná od výrobcu so zárukou kvality UMAGE môžete pohodlne získať v našej online ponuke naozaj výhodne. Výhodne za 229,90 EUR.