Vibia Funnel stropné LED svetlo biela Ø16cm 2 700K

Vibia Funnel stropné LED svetlo biela. Stropné svietidlo Funnel LED s mäkkým nepriamym svetlom - možno ho použiť aj ako nástenné svietidlo Organický... viac informácií »
Vibia Funnel stropné LED svetlo
Značka: Vibia
487,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vibia Funnel stropné LED svetlo biela. Stropné svietidlo Funnel LED s mäkkým nepriamym svetlom - možno ho použiť aj ako nástenné svietidlo Organický...

Vibia Funnel stropné LED svetlo biela. Stropné svietidlo Funnel LED s mäkkým nepriamym svetlom – možno ho použiť aj ako nástenné svietidlo Organický dizajn stropného svietidla Funnel LED dopĺňajú teplé biele svetelné diódy, ktoré do miestnosti vyžarujú veľmi mäkké a nepriame svetlo bez oslnenia. Jas je možné stmievať pomocou externého stmievača DALI a prispôsobiť ho individuálnym potrebám. Okrúhle telo z hliníka je úplne biele a dá sa bez problémov kombinovať s moderným štýlom bývania. Hlavný bod: LED svietidlo od spoločnosti VIBIA možno použiť ako stropné alebo nástenné svietidlo. Od roku 1987 je španielska spoločnosť VIBIA symbolom takmer puristického dizajnu, ktorý presvedčí štýlom, eleganciou a osobitými tvarmi. Spolupráca s rôznymi dizajnérmi zaručuje, že každý návrh, každý koncept a každé svietidlo má svoj vlastný individuálny charakter.
V zľave produkt Vibia Funnel stropné LED máte možnosť nakúpiť aktuálne tu na našich stránkach v populárnej sekcii stropné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu. To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Mrknite tiež na ďalšie skvelé produkty od dodávateľa Vibia. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený tovar Vibia Funnel stropné LED svetlo od kvalitnej spoločnosti Vibia je možné nakúpiť na našich stránkach teraz práve navždy výhodne. Momentálne k dispozícii za 487,90 EUR.