Vonkajšie nástenné LED Chieri, 4-pl. z mosadze

Vonkajšie nástenné LED Chieri,. Nástenné svietidlo Chieri odolné voči morskej vode vyrobené z mosadze s dvoma zdrojmi svetla zhora a zdola Vonkajšie... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED Chieri
Značka: Konstsmide
259,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné LED Chieri,. Nástenné svietidlo Chieri odolné voči morskej vode vyrobené z mosadze s dvoma zdrojmi svetla zhora a zdola Vonkajšie...

Vonkajšie nástenné LED Chieri,. Nástenné svietidlo Chieri odolné voči morskej vode vyrobené z mosadze s dvoma zdrojmi svetla zhora a zdola Vonkajšie nástenné svietidlo Chieri LED sa vyznačuje elegantným a moderným dizajnom, robustným a kvalitným dizajnom a atraktívnym svetelným efektom. Má podobu plochého bloku vyrobeného z mosadze. Vďaka svojej odolnosti proti korózii je možné Chieri bezpečne používať v blízkosti mora. Dve LED diódy sú umiestnené na vrchnej a spodnej časti v samostatných konvexných sklenených šošovkách. To vedie k charakteristickému svetelnému efektu nástenného svietidla – dva ostro definované, prekrývajúce sa svetelné kužele na vrchnej a spodnej časti očaria fasádu dekoratívnym efektom hore-dole.

Obľúbený a kvalitný výrobok Vonkajšie nástenné LED Chieri, od známeho popredného výrobcu Konstsmide nájdete u nás v bezva akcii! Produkt je v súčasnosti v predaji za 259,90 EUR.