Vonkajšie nástenné LED Cremona 8 cm široké mosadz

Vonkajšie nástenné LED Cremona 8 cm široké. LED vonkajšie nástenné svetlo Cremona vyrobené z mosadze s nastaviteľným vyžarovaním svetla... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED Cremona 8 cm široké
Značka: Konstsmide
259,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné LED Cremona 8 cm široké. LED vonkajšie nástenné svetlo Cremona vyrobené z mosadze s nastaviteľným vyžarovaním svetla...

Vonkajšie nástenné LED Cremona 8 cm široké. LED vonkajšie nástenné svetlo Cremona vyrobené z mosadze s nastaviteľným vyžarovaním svetla Kvádrový tvar LED vonkajšieho nástenného svietidla Cremona je jednoduchý a moderný, dizajn z mosadze mu dodáva pevný a elegantný charakter. Vo vnútri sú integrované dva LED svetelné zdroje, ktoré svietia smerom hore a dole. Uhol, pod ktorým je svetlo vyžarované, je možné nastaviť od 0 do 90 stupňov, takže Cremona vyžaruje svetlo v úzkom alebo širokom kužele alebo iba na jednej strane. Vonkajšie nástenné svetlo je odolné proti korózii, a preto je vhodné na použitie v blízkosti mora.

Akčný výrobok Vonkajšie nástenné LED Cremona 8 cm od výrobcu s dlhou históriou Konstsmide jednoducho môžete nájsť tady teraz za skvelú cenu. Na našich stránkach za 259,90 EUR.