Yale Sync Starter Kit Alarmsystem

Yale Sync Starter Kit. Komplexný poplašný systém Yale Sync Starter Kit Zabezpečovací systém, ktorý nielenže ponúka najlepšie možné monitorovanie... viac informácií »
Yale Sync Starter Kit
Značka: Yale
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Yale Sync Starter Kit. Komplexný poplašný systém Yale Sync Starter Kit Zabezpečovací systém, ktorý nielenže ponúka najlepšie možné monitorovanie...

Yale Sync Starter Kit. Komplexný poplašný systém Yale Sync Starter Kit Zabezpečovací systém, ktorý nielenže ponúka najlepšie možné monitorovanie vášho domova, ale ktorý môžete aj pohodlne ovládať prostredníctvom aplikácie – to ponúka zabezpečovací systém Yale Sync. Je kompatibilný s bežnými hlasovými asistentmi, ako sú Amazon Alexa alebo Google Assistant, ale je možné ho ovládať aj prostredníctvom inteligentných hodiniek Smart Watch. Okrem toho možno systém rozšíriť až na 40 komponentov, napríklad o kamerový systém Yale View alebo iné inteligentné komponenty. Takto máte vždy plnú kontrolu nad svojím majetkom a môžete všetko kontrolovať a vyhodnocovať len prostredníctvom jednej aplikácie (Yale Home App). Súčasťou dodávky je aj detektor pohybu, dverový a okenný kontakt a integrovaná siréna v rozbočovači, ktorá poskytuje ešte väčšiu ochranu proti vlámaniu. Technické údaje/kompatibilita: – Obojsmerný rádiový poplašný systém 868 MHz, ovládateľný prostredníctvom aplikácie Yale Home. – Systém rozšíriteľný až na 40 komponentov – Dosah 200 metrov – 100dB siréna v uzle – Kompatibilita s inteligentným osvetlením (slúži ako ďalší odstrašujúci prvok) – šifrovaná komunikácia – Systém detekuje útoky rušenia rádiového signálu – Možnosť určenia geografickej polohy s funkciou pripomenutia – Ovládanie prostredníctvom hlasových asistentov (Amazon Alexa, Google Assistant) a cez inteligentné hodinky Smart Watch – Priatelia Philips Hue – Vyrovnávacia batéria v rozbočovači zabezpečuje základné funkcie v prípade výpadku napájania – Batérie sú súčasťou balenia (doba prevádzky snímača približne 2 roky pri priemernom používaní) Tento žiadaný tovar Yale Sync Starter Kit Alarmsystem môžete nájsť okrem iného tu u nás v populárnej sekcii smarthome alarm systém! Pripravili sme akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za úplne najnižšiu cenu.

Obľúbený výrobok Yale Sync Starter Kit od známeho dodávateľa Yale jednoducho zaobstaráte v súčasnosti za neuveriteľne nízku cenu. Lacno za cenu 289,90 EUR.