Zapustené svetlo Saliceto hranaté otočné 4 000K

Zapustené svetlo Saliceto hranaté. Štvorcový LED zapustený bodový svetlomet Saliceto s otočnou hlavou svetla Zapustené bodové svetlá sú veľmi... viac informácií »
Zapustené svetlo Saliceto hranaté otočné
Značka: EGLO
14,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zapustené svetlo Saliceto hranaté. Štvorcový LED zapustený bodový svetlomet Saliceto s otočnou hlavou svetla Zapustené bodové svetlá sú veľmi...

Zapustené svetlo Saliceto hranaté. Štvorcový LED zapustený bodový svetlomet Saliceto s otočnou hlavou svetla Zapustené bodové svetlá sú veľmi dobrou voľbou pre všeobecné osvetlenie v najrôznejších miestnostiach. Hodia sa takmer do každého štýlu zariaďovania a sú ťažko nápadné. LED zapustené bodové svetlo Saliceto je možné nastaviť vo svojom sklone v hranatej konzole tak, aby bolo možné variabilne umiestniť lúč svetla. Stmievateľné LED bodové svetlo je možné použiť aj na náhradu existujúcich halogénových žiaroviek. Jeho jas je možné regulovať pomocou vhodného stmievača a vďaka integrovanému LED ovládaču pripojiť priamo na 230V.

Často hľadaný produkt Zapustené svetlo Saliceto hranaté od spoľahlivého výrobcu EGLO ľahko môžete získať na našich stránkach teraz za extra cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 14,90 EUR.