Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové, rovné

Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové,. Závesné závesné svietidlo Clyde v škandinávskom dizajne - štvorplamenné, v rade Štruktúrované... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Clyde
Značka: Nordlux
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové,. Závesné závesné svietidlo Clyde v škandinávskom dizajne - štvorplamenné, v rade Štruktúrované...

Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové,. Závesné závesné svietidlo Clyde v škandinávskom dizajne – štvorplamenné, v rade Štruktúrované závesné svetlo LED so štyrmi žiarovkami Clyde, jasne štruktúrované a v neutrálnej čiernej farbe, harmonizuje s takmer všetkými farbami interiéru a je možné ho integrovať do mnohých životných štýlov. Teplé biele svetlo smeruje nadol od hláv umiestnených vedľa seba a zaisťuje tak efektívne priame osvetlenie, napríklad nad jedálenským stolom. Do závesného svietidla Clyde je integrovaná funkcia trojstupňového stmievania, ktorú je možné ovládať pomocou bežného nástenného vypínača. Jas je možné znížiť zo 100% (prepínač 1 x) na 50% (prepínač 2 x) alebo až na 25% (prepínač 3 x).
Tento výnimočný produkt Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové, rovné ide nakúpiť bezprostredne na našich stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať parádne produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu. Významný výrobca Nordlux má špičkové výrobky za dobrú cenu!

Tento dizajnový produkt Závesné LED svietidlo Clyde, 4-plameňové, od dodávateľa tovaru Nordlux k dispozícii práve dnes výhodne! Akčná cena 189,90 EUR.