Závesné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej

Závesné LED svietidlo Zoya v matnej. Závesné svietidlo LED Zoya - moderný dizajnový trendsetter Závesné svietidlo LED Zoya sa prezentuje ako zdroj... viac informácií »
Závesné LED svietidlo Zoya v
Značka: Euluna
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Zoya v matnej. Závesné svietidlo LED Zoya - moderný dizajnový trendsetter Závesné svietidlo LED Zoya sa prezentuje ako zdroj...

Závesné LED svietidlo Zoya v matnej. Závesné svietidlo LED Zoya – moderný dizajnový trendsetter Závesné svietidlo LED Zoya sa prezentuje ako zdroj svetla a zároveň ako dizajnový objekt, pretože má tienidlo z kovových pásikov, ktoré sú na jednej strane vybavené diódami LED, ktoré sú na vytvorenie tienidla stočené do špirály a vyžarujú svetlo zvnútra aj zvonka. Závesné svietidlo, ktoré upúta pozornosť aj po vypnutí a vytvára vynikajúce osvetlenie okolia, ako aj skvelú atmosféru po zapnutí svetla. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním na pohodlné ovládanie (zapnutie/vypnutie, plynulé stmievanie a stmievanie v krokoch: 100 %, 80 %, 60 %, 40 %, 20 %, 10 %).

Úplne jedinečný výrobok Závesné LED svietidlo Zoya v od známej kvalitnej značky Euluna môžete dostať momentálne na webe až neuveriteľne lacno. Cena už od 489,90 EUR.