Zoya – moderné stropné LED svietidlo, čierne

Zoya – moderné stropné LED svietidlo,. Moderné kontúry – stropné LED svietidlo Zoya Dizajn, ktorý vás presvedčí: široké kovové pruhy s... viac informácií »
Zoya – moderné stropné LED
Značka: Euluna
469,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Zoya – moderné stropné LED svietidlo,. Moderné kontúry – stropné LED svietidlo Zoya Dizajn, ktorý vás presvedčí: široké kovové pruhy s...

Zoya – moderné stropné LED svietidlo,. Moderné kontúry – stropné LED svietidlo Zoya Dizajn, ktorý vás presvedčí: široké kovové pruhy s integrovanými LED pásikmi sa ľahko ohnú okolo držiaka stropného svietidla Zoya, čím sa celkovo vytvorí harmonický obraz. Vďaka zakriveným pásikom dosahuje stropné LED svietidlo osvetlením do všetkých strán, a tým poskytuje solídne základné osvetlenie pre obytné priestory – či už je nainštalované v obývačke, spálni alebo v hale. Stropné LED svietidlo Zoya sa dá ľahko stmievať pomocou diaľkového ovládania, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky. Často vyhľadávaný tovar Zoya – moderné stropné možno získať v pohode tu na webe umiestnený v sekcii stropné svietidlá. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu!

Unikátny produkt Zoya – moderné stropné LED svietidlo, od obľúbenej značky Euluna ide zohnať v našej internetovej ponuke v akcii. Teraz môžete získať za skvelú cenu 469,90 EUR.