BYOK Nastrone stojaca LED, nastaviteľná, hliník

BYOK Nastrone stojaca LED, nastaviteľná,. Minimalistická stojacia lampa LED Nastrone s otočnými ramenami Dva štíhle, rovné hliníkové profily a... viac informácií »
BYOK Nastrone stojaca LED
Značka: BYOK
649,90 EUR
Overiť dostupnosť »
BYOK Nastrone stojaca LED, nastaviteľná,. Minimalistická stojacia lampa LED Nastrone s otočnými ramenami Dva štíhle, rovné hliníkové profily a...

BYOK Nastrone stojaca LED, nastaviteľná,. Minimalistická stojacia lampa LED Nastrone s otočnými ramenami Dva štíhle, rovné hliníkové profily a štvorcová základňa tvoria štruktúru stojacej lampy Nastrone – výsledkom je redukovaný, moderný vzhľad. Oba profily sa dajú otáčať, takže sa dá nastaviť ich výstupok a celková výška. V hornom prvku sa nachádzajú dva svetelné zdroje LED, ktoré zásobujú priestor pod nimi teplým bielym svetlom – ideálne pre čitateľský kútik v obývačke. Na intuitívne ovládanie je Nastrone vybavený snímačom gest, ktorý umožňuje svietidlo prepínať a stmievať. Ak sa zníži svetelný výkon, vytvorí sa mimoriadne teplé svetlo (dim-to-warm). Stojacia lampa Nastrone je vysokokvalitný výrobok od výrobcu BYOK a vyrába sa v Nemecku.

Veľmi obľúbený produkt BYOK Nastrone stojaca LED, od spoločnosti s popredným postavením na trhu BYOK ľahko nájdete ešte dnes extra výhodne. Stojí teraz u nás 649,90 EUR.