Lindby Raniso stropné svetlo, drevo, 3-pl.

Lindby Raniso stropné svetlo,. Trojplameňový stropný reflektor Raniso z tmavej ocele Stropné bodové svietidlo Raniso má atraktívny stropný držiak z... viac informácií »
Lindby Raniso stropné svetlo
Značka: Lindby
99,90 EUR109,90 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Lindby Raniso stropné svetlo,. Trojplameňový stropný reflektor Raniso z tmavej ocele Stropné bodové svietidlo Raniso má atraktívny stropný držiak z...

Lindby Raniso stropné svetlo,. Trojplameňový stropný reflektor Raniso z tmavej ocele Stropné bodové svietidlo Raniso má atraktívny stropný držiak z gumovníkového dreva a tri tienidlá z ocele s čiernou povrchovou úpravou. Tienidlá majú atraktívne svetelné výrezy, ktoré vytvárajú špeciálne efekty na strope a stenách. Okrem toho dizajn dopĺňa obdĺžnikový stropný držiak z kaučukového dreva, ktorý na strope vytvára teplý akcent. Tienidlá, ktoré možno osadiť ľubovoľnými žiarovkami E27, možno pohodlne nastaviť v ich polohe, čo umožňuje aj opakované nastavenie uhla vyžarovania.
Vysokokvalitný tovar Lindby Raniso stropné svetlo, drevo, 3-pl. možno získať v pohode na našich stránkach zaradený v sekcii bodové svetlá! Mrknite na ešte podobné kusy v spomínanej kategórii za akčnú cenu. Naša ponuka je široká, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od značky Lindby. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Lindby Raniso stropné svetlo, od známej kvalitnej značky Lindby môžete nájsť na našich stránkach teraz práve za výpredajovú cenu. Práve možno objednať len za 99,90 EUR.