MARSET Discocó závesné svietidlo Ø 35 cm biela

MARSET Discocó závesné svietidlo Ø. Extravagantne navrhnutá závesná lampa Discocó od Christophe Mathieu Toto závesné svietidlo pôsobí veľmi... viac informácií »
MARSET Discocó závesné svietidlo Ø
Značka: Marset
499,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Discocó závesné svietidlo Ø. Extravagantne navrhnutá závesná lampa Discocó od Christophe Mathieu Toto závesné svietidlo pôsobí veľmi...

MARSET Discocó závesné svietidlo Ø. Extravagantne navrhnutá závesná lampa Discocó od Christophe Mathieu Toto závesné svietidlo pôsobí veľmi dekoratívne už vo vypnutom stave: Discocó pozostáva z bielej lakovanej striešky z kovu, prúdový kábel je tiež navrhnutý v bielej farbe a vedie k tienidlu z 35 diskov z ABS plastu, ktoré sú uprostred ukotvené k pochrómovanej guli. Hneď po zapnutí osvetlenia sa naplno rozvinie estetický pôvab tohto krásneho závesného svietidla a vytvorí sa veľmi atmosférická svetelná nálada, ktorej efekt svetla a tieňa, ako aj odlesky vychádzajúce z chrómovanej kovovej gule v strede, nikomu neuniknú. Dizajnová závesná lampa Discocó je ideálna na atmosférické osvetlenie obývacích izieb a spální, ako aj na efektívne osvetlenie stola.
Exkluzívny výrobok máte možnosť dostať práve na našich stránkach v známej sekcii závesné svietidlá. Mrknite na ešte iné kúsky zo spomínanej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu!

Tento kvalitný produkt MARSET Discocó závesné svietidlo značky Marset jednoducho získate v našej aktuálnej ponuke skutočne lacno! Iba teraz za 499,90 EUR.