MARSET Zenc závesné svietidlo, biela

MARSET Zenc závesné svietidlo,. Závesné svietidlo Zenc inšpirované industriálnym štýlom - dizajn: Joan Gaspar Tvorca tejto esteticky a mierne... viac informácií »
MARSET Zenc závesné svietidlo
Značka: Marset
339,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Zenc závesné svietidlo,. Závesné svietidlo Zenc inšpirované industriálnym štýlom - dizajn: Joan Gaspar Tvorca tejto esteticky a mierne...

MARSET Zenc závesné svietidlo,. Závesné svietidlo Zenc inšpirované industriálnym štýlom – dizajn: Joan Gaspar Tvorca tejto esteticky a mierne industriálne vyzerajúcej závesnej lampy Joan Gaspar sa počas pobytu v New Yorku inšpiroval vodnými nádržami, ktoré sa od 19. storočia používajú na strechách budov, a vytvoril tak veľmi špeciálny zdroj svetla na ambientné alebo plošné osvetlenie, napríklad nad jedálenským stolom. Odtieň vyzerá, akoby bol vyrobený zo zinku, z ktorého sa tieto nádrže na vodu tradične vyrábali. Dokonca aj spoje sú viditeľné. Tienidlo je však vyrobené z dvojvrstvového polyetylénu a z vnútornej strany je natreté na bielo, aby optimálne odrážalo svetlo. Dizajnový produkt môžete kúpiť práve na stránkach zaradený v kategórii závesné svietidlá. Pozrite sa na akčné kusy v spomínanej sekcii vo výhodnej akcii. Vehlasný dodávateľ Marset pre svojich zákazníkov ponúka kvalitné produkty..

Tento zľavnený tovar MARSET Zenc závesné svietidlo, od spoločnosti so zárukou kvality Marset nájdete tady teraz za priaznivú cenu! Ponuka už od 339,90 EUR.