Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo, 60 cm

Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo,. Nástenné svietidlo LED Lucille z hliníka v bielej farbe, trojstupňovo stmievateľné pomocou vypínača... viac informácií »
Paulmann Lucille nástenné LED
Značka: Paulmann
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo,. Nástenné svietidlo LED Lucille z hliníka v bielej farbe, trojstupňovo stmievateľné pomocou vypínača...

Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo,. Nástenné svietidlo LED Lucille z hliníka v bielej farbe, trojstupňovo stmievateľné pomocou vypínača Nástenné svietidlo Lucille LED slúži ako zrkadlové osvetlenie v kúpeľni, ale aj ako zdroj atmosférického svetla v iných miestnostiach, napríklad v obývačke alebo na chodbe, a poskytuje príjemné teplé biele svetlo. Vďaka možnosti naklápania svetelného prvku je možné meniť svetelný lúč – priamy, nepriamy alebo rovnomerne smerom nahor a nadol – presne podľa vašich predstáv, svetelný prvok je možné opakovane nastavovať a vytvárať tak zaujímavé svetelné efekty alebo dokonale osvetliť zrkadlo. Svietidlo možno stmievať v troch krokoch niekoľkonásobným stlačením spínača, čo poskytuje ešte väčšiu flexibilitu pri navrhovaní osvetlenia. Pamäťová funkcia si pamätá posledné zvolené nastavenie jasu a umožňuje svietidlu svietiť týmto jasom pri ďalšom zapnutí. – Vybavené na použitie v kúpeľni s krytím IP44Kvalitný a lacný výrobok Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo, 60 cm dostanete práve teraz tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii nástenné svietidlá! Pozrite sa na akčné výrobky zo spomínanej kategórie za výhodnú cenu.

Tento neodolateľný tovar Paulmann Lucille nástenné LED svietidlo, od skvelého výrobcu Paulmann pohodlne zoženiete aktuálne na našej webovej stránke extra výhodne! Cenovo vychádza na 159,90 EUR.