Paulmann SimpLED Outdoor pásik RGB priehľadná 3 m

Paulmann SimpLED Outdoor pásik. SimpLED Vonkajší transparentný LED pásik v kompletnej sade Pomocou tejto kompletnej súpravy SimpLED Outdoor, ktorá... viac informácií »
Paulmann SimpLED Outdoor pásik RGB priehľadná
Značka: Paulmann
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann SimpLED Outdoor pásik. SimpLED Vonkajší transparentný LED pásik v kompletnej sade Pomocou tejto kompletnej súpravy SimpLED Outdoor, ktorá...

Paulmann SimpLED Outdoor pásik. SimpLED Vonkajší transparentný LED pásik v kompletnej sade Pomocou tejto kompletnej súpravy SimpLED Outdoor, ktorá pozostáva z priehľadného LED pásu, upevňovacieho materiálu, napájacej jednotky do zásuvky a diaľkového ovládania, možno vo vonkajšom prostredí realizovať najrôznejšie svetelné dekorácie. Kompletná súprava pripravená na zapojenie je pripravená na pripojenie do zásuvky a vďaka dodanému montážnemu materiálu sa dá rýchlo namontovať na rovné alebo zakrivené povrchy. Farbu svetla možno individuálne nastaviť pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia. Vďaka pamäťovej funkcii sa zvolená farba svetla uloží a po opätovnom zapnutí sa pás rozsvieti touto farbou svetla. – Kompletná sada Plug & Play vrátane transformátora, sieťovej zástrčky a montážneho materiálu – Nie je možné rozšíriť – nemožno kombinovať s páskami YourLED a MaxLEDÚplne unikátny produkt Paulmann SimpLED Outdoor pásik RGB môžete kúpiť ešte tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii kompletná sada led pásikov. Teraz môžete kúpiť skvelé produkty v spomínanej sekcii za najlepšie ceny! Predný výrobca Paulmann vám môže poskytnúť veľmi kvalitný sortiment..

Vynikajúci kus Paulmann SimpLED Outdoor pásik od výrobcu so zárukou kvality Paulmann zaobstaráte bezpečne online extra výhodne! Iba teraz za 34,90 EUR.