Powerblock PB s predlžovacím káblom 1,5 mm² 15 m

Powerblock PB s predlžovacím. Napájací blok s predlžovacím káblom PB 1,5 mm² - so štyrmi zásuvkami Robustný, profesionálny a s vysokokvalitnou... viac informácií »
Powerblock PB s predlžovacím káblom
Značka: Brennenstuhl
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Powerblock PB s predlžovacím. Napájací blok s predlžovacím káblom PB 1,5 mm² - so štyrmi zásuvkami Robustný, profesionálny a s vysokokvalitnou...

Powerblock PB s predlžovacím. Napájací blok s predlžovacím káblom PB 1,5 mm² – so štyrmi zásuvkami Robustný, profesionálny a s vysokokvalitnou povrchovou úpravou – tento napájací blok z radu ProfessionalLine od spoločnosti Brennenstuhl je ideálny na napájanie pracovných zariadení na lešení alebo strechách. Powerblok s krytím IP54 je vhodný na trvalú prevádzku vo vonkajšom prostredí a je vybavený štyrmi ochrannými kontaktnými zásuvkami so samozatváracími krytmi. Okrem toho je Powerblock vybavený vizuálnym indikátorom pripravenosti, takže je možné na prvý pohľad zistiť, či je Powerblock napájaný. Blok sa dá zavesiť pomocou robustného skladacieho kovového háčika alebo upevniť pomocou praktického upevňovacieho popruhu. Veľmi žiadaný tovar Powerblock PB s predlžovacím káblom 1,5 mm² 15 m máte možnosť kúpiť bez ťažkostí u nás v populárnej kateogrii elektrické materiály! Získajte unikátne produkty v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu.

Tento obľúbený tovar Powerblock PB s predlžovacím káblom od skvelej značky Brennenstuhl jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve za priaznivú cenu. Práve teraz za 54,90 EUR.