MARSET Chispa terasová LED na batérie IP44 čierna

MARSET Chispa terasová LED na batérie IP44. Robustné batériové svetlo Chispa - dobíjateľné cez USB Dizajn terasového svietidla Chispa, za ktorého... viac informácií »
MARSET Chispa terasová LED na batérie IP44
Značka: Marset
169,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Chispa terasová LED na batérie IP44. Robustné batériové svetlo Chispa - dobíjateľné cez USB Dizajn terasového svietidla Chispa, za ktorého...

MARSET Chispa terasová LED na batérie IP44. Robustné batériové svetlo Chispa – dobíjateľné cez USB Dizajn terasového svietidla Chispa, za ktorého svetelnotechnický dizajn je zodpovedný Joan Gaspar, vizuálne vyvoláva asociácie s dielenskými svietidlami. Model Chispa je však oveľa ľahší, pretože jeho hlava je vyrobená z polykarbonátu a základňa z polyetylénu. Hlava je obklopená ochrannou mriežkou. Mobilné svietidlo, ktoré je vybavené dobíjateľnou batériou, možno položiť na bok alebo zavesiť. Súčasťou dodávky je závesný hák – ako aj nabíjací kábel USB. Zásuvná napájacia jednotka nie je súčasťou dodávky. Chispa je vybavená ochranou proti striekajúcej vode, a preto je vynikajúca na vonkajšie použitie: ako stolová lampa na balkóne alebo terase, pri kempovaní alebo v záhrade. Výdrž batérie je v závislosti od svietivosti 7 hodín (plná), 14 hodín (stredná) alebo 28 hodín (nízka). – Stmievanie v troch krokoch – Spínač integrovaný v tele – Čierny kábel
Obľúbený a akčný kus MARSET Chispa terasová LED na batérie IP44 čierna môžete dostať taktiež tu na webe v známej sekcii vonkajšie osvetlenie terasy. Získajte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za super peniaze!

Najpredávanejší produkt MARSET Chispa terasová LED na od popredného výrobcu Marset ide získať zrovna vo výhodnej akcii! Ceny už od 169,90 EUR.