MARSET Funiculí stojaca lampa, machovo sivá

MARSET Funiculí stojaca lampa, machovo. Dizajnová stojacia lampa Funiculí s nastaviteľným tienidlom Návrh stojacej lampy Funiculí pochádza z roku 1979... viac informácií »
MARSET Funiculí stojaca lampa
Značka: Marset
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Funiculí stojaca lampa, machovo. Dizajnová stojacia lampa Funiculí s nastaviteľným tienidlom Návrh stojacej lampy Funiculí pochádza z roku 1979...

MARSET Funiculí stojaca lampa, machovo. Dizajnová stojacia lampa Funiculí s nastaviteľným tienidlom Návrh stojacej lampy Funiculí pochádza z roku 1979 od Lluísa Porquerasa, ktorý sa vo svojich dielach snaží o absolútnu jednoduchosť a do popredia kladie podstatu a jednoduchosť objektu. Podstavec a rám svietidla Funiculí sú vyrobené z lakovaného železa, tienidlo je z lakovaného hliníka. Funiculí zaujme možnosťou otáčania tienidla o 360 stupňov, ako aj jeho pohyblivosťou pomocou svorky na tyči smerom nadol a nahor. Takto možno svetlo nasmerovať podľa potreby. Vďaka svojej nenápadnej jednoduchosti sa Funiculí hodí k mnohým variantom nábytku a dopĺňa koncepciu osvetlenia obytných priestorov o ďalší zdroj svetla, ktorý je rovnako dekoratívny ako funkčný. Základňa je na spodnej strane vybavená gumou, ktorá zvyšuje stabilitu a zároveň zabraňuje poškriabaniu podlahy. Spínač je integrovaný v prívodnom kábli. – Kábel: čierny Veľmi žiadaný kus MARSET Funiculí stojaca lampa, machovo sivá možno nakúpiť pohodlne na našom webe v známej rubrike stojacie lampy! Pripravili sme pre vás kvalitné kúsky z tejto rubriky jednoducho online! Vehlasný dodávateľ Marset obohatí vás špičkové produkty. za super ceny.

Akčný a v zľave produkt MARSET Funiculí stojaca lampa, machovo od značky Marset ľahko môžete zaobstarať teraz až neuveriteľne lacno. V súčasnosti v predaji od 289,90 EUR.