Paulmann nástenné zapustené LED Edge, čierna

Paulmann nástenné zapustené LED. LED nástenné svietidlo Edge v štvorcovom tvare Svetlo LED diód inštalovaných v štvorcovom nástennom svietidle Edge... viac informácií »
Paulmann nástenné zapustené LED
Značka: Paulmann
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Paulmann nástenné zapustené LED. LED nástenné svietidlo Edge v štvorcovom tvare Svetlo LED diód inštalovaných v štvorcovom nástennom svietidle Edge...

Paulmann nástenné zapustené LED. LED nástenné svietidlo Edge v štvorcovom tvare Svetlo LED diód inštalovaných v štvorcovom nástennom svietidle Edge LED vyžaruje smerom nadol cez šikmo navrhnutý vývod svetla, takže chodníky na chodbe alebo schody sú dokonale a bezpečne osvetlené. Nástenné svietidlo LED možno inštalovať do štandardných zapustených krabíc s priemerom 6 cm. Možno ho použiť na vytvorenie krásnych svetelných efektov, najmä keď sa na osvetlenie schodiska alebo chodby inštaluje niekoľko svietidiel v jednej stene.

Kvalitný výrobok Paulmann nástenné zapustené LED Edge, od spoločnosti Paulmann pohodlne dostanete teraz vo výpredajové akciu. Práve teraz za cenu 24,90 EUR.